חודשון חודש ינואר 2018 מרתמי
חודשון ינואר 2018 - רתמי רפואה טבעית

פתח דבר: לנשום בחיים

כיאה לחודש העמוס שקדם לו, החליט דצמבר להשוות ולהעלות. לאורך החודש זכיתי לקבל מנות הגונות של עבודה, משפחה וקצב מסחרר שהותיר אותי בלי נשימה. זה לא תמיד פוטוגני, לספר על קושי. ובכל זאת, זה מה שעלה. מצאתי עצמי מנסה יותר ויותר להשיל מעליי משימות, אירועים, פגישות, חברים – ולהתמקד. בנשימה, במי שאני, בעוגנים שמקרקעים אותי לאדמה.

ופתאום זה היכה בי. איזה מזל שיש לי את החודשון! שיש לי את הזכות לכתוב לכם, ואת האושר לגלות שיש שם בחוץ מי שקורא אותי, בכל המובנים. יושבת לי בנחת, נושמת ומתרגמת לעצמי את החודש שהיה. מפנה מקום לזה שיבוא, ראשון בשנה חדשה של גדילה שלא מפסיקה.

מבצע החודש: לנשום בחורף

Eucalyptus Radiata - אקליפטוס רדיאטה - שמן טבעי לטיפול בנזלתבהמשך לדברים שאיתם פתחתי, ויחד עם הגשם שסוף סוף באמת הגיע, אני שמחה להציע לכן ולכם החודש את אחד מהמוצרים הכי חשובים כדי לנשום בחורף. שמו של המוצר הוא אקליפטוס רדיאטה, והוא המלך של הסינאול – החומר הפעיל באקליפטוס. זה החומר שפותח את האף, מנקז את הנזלת החוצה, מחטא ומרגיע את הריריות. את כל זה הוא עושה בעדינות השמורה לו (הוא היחיד שמותר להניחו בפנים האף העדין).

האקליפטוס רדיאטה מתאים בזמן צינון וליחה, יכול למנוע התפתחות סינוסיטיס או לטפל בזמן המחלה. הוא מוצר חובה למי שמכור או משתמש לא מעט בטיפות אף, ונותן פתרון טבעי למי שהאף שלו סתום לעיתים תכופות. עד לסוף החודש תוכלו לקנות את המוצר ב־60 ש' במקום 65 ש'.

ליחצו כאן למעבר לעמוד המוצר באתר, או טלפנו/שילחו הודעה ל־050-9604060.

פרידה טבעית מהשיעול

לאחר שנשאלתי רבות החודש על טיפול בשיעול, לקטניםות ולגדוליםות, זהו הזמן הנכון להזכיר לכם את המתכון הביתי לסירופ לשיעול ולדלקות גרון. ממצרכים שקיימים כמעט בכל בית. קראו והכינו לכם, שיהיה בבית.

ליחצו כאן למעבר למתכון

הרצאת החודש: טוב או רע

טוב ורע, שתי מילים שעולות סביבי ובתוכי. הת'ר לנייר מספרת על הפיגור של בתה פיונה, ואומרת, שלתייג אותה כטרגדיה או כמלאך מונע ממנה את האנושיות הראויה לה. להיות ילדה. אין טוב או רע, יש אותה, את פיונה.

אני עצמי מוצאת את השיח הזה בתוכי כבר זמן ומבינה שהוא עמוק עמוק, בכל נדבך בהווייתי. היא מסיימת במשפט פשוט גאוני – "My kid is human – and that means a lot" ("הילדה שלי אנושית – וזה אומר המון"). לחיי השינוי.

מעורבות בצלילים: הסוד של הפיוז'ן

זה לא סוד שאני אוהבת מוזיקת פיוז'ן. בכל זאת, פיוז'ן הוא חיינו. בין תרבויות, דעות, מגדרים ונראות -אנחנו נמצאים. כך גם במוזיקה, שמשלבת קצת מהכל ומייצרת שלם שגדול בכמה מונים על סך חלקיו. הנה וידאו שנפל לידיי ושמדבר על אותו המיזוג במוסיקה: היפ הופ, ג'אז, רגאיי ומוסיקה מסורתית, שמתחברים להם יחדיו ויוצרים הרמוניה מופלאה.

לתשומת ליבכם. בתחילת ינואר שבא עלינו לטובה אני נוסעת לניו יורק הקפואה, ויניב אהובי ימלא את מקומי באהבה גדולה. הזמנות מיוחדות ומותאמות מעט יתעכבו למזמינים בתחילת החודש. אהיה שוב בארצנו ב־12 בינואר.

ולליבכם. שנה לועזית חדשה כבר התחילה. מבחינתי, כל יום הוא תחילתו של דבר מה חדש. לכן, בפתח השנה הזו אני מאחלת לכולנו להתחדש גם השנה. יום יום, שעה שעה, חוויה חוויה, והרבה אוויר ונשימה – לשנה טובה ומיטיבה.

באהבה ובאנושיות,
מיכלי

 


כדי לקבל את החודשונים הבאים לתיבת הדואר, מלאו כאן את פרטיכם:

* חובה

שיתוף:

למעלה

X