חודשון אפריל 2019 מרתמי
ים סוף - רתמי רפואה טבעית

פתח דבר: מהמים אל השמים

חודש אפריל, כך נראה, מביא לשיא חדש את המרחקים שאנחנו גומעים בעולמות שלנו, במציאות המיוחדת והלפעמים מאתגרת של קיומנו במקום הזה. לא אכתוב כאן על בחירות, על מלחמות ועל אזעקות שתמיד מעלות בי דאגה עמוקה וכאב – את אלה בוודאי קראתם במקומות אחרים. את המרחקים שלי אני הרגשתי בסוף השבוע שקדם לצופרי האזעקה, כאן – אבל הכי רחוק שאפשר מכאן, עת שכשכתי את רגלי במים הנעימים והמלטפים של הים האדום.

ים סוף היפהפיה קיבל אותנו בזרועות פתוחות ובשמש מאירה. ריצוד אדוות המים, דולפינים משחקים וקופצים להנאתם ודגיגונים שנושכים קלות בכפות רגליי שבמים הפכו אותי שלווה, והעניקו לי מנוחה אמיתית. בדיוק כשחזרנו, קיבלתי מתנה מדהימה! מתוך משחק גמד־ענק ששיחקתי, קיבלתי מתנה מאישה שאיני מכירה כלל – וכל כולה מים. מילים של מים, צבעי מים ושירי מים. בהמשך החודשון אכתוב כאן שיר מתוך החוברת הזו, בטוחה שתהנו.

ימים לא קלים עוברים עלינו. אולי משהו בחודש הזה יביא איתו פתרונות, יסמן דרך חדשה, יביא אל פתח ביתנו יותר מצלילי המים, ופחות צלילים צורמים. יביא לנו מתנות חיוביות שיעזרו לנו לגשר על המרחקים. ואהבה, הרבה אהבה שלא תלויה בדבר.

מבצע החודש: לא שיערתי את החוויה האישית

כמו תמיד אני מתחילה במבצע החודשי, והפעם הוא מגיע ממקום לגמרי אישי. בפעם הראשונה בחייה, הגיעו כינים לראשה של שיר, בכורתי. לקח לי כמה דקות להרגיע את התבהלה מגילוי הכינה הראשונה, עד הסירוק – שבו גיליתי שלא כינה אחת או שתיים, אלא מושבה שלמה השתלטה על ראשה.

לנקות ת'ראש - שמן טבעי לטיפול בכינים  -רתמי רפואה טבעית

מיד הכנו לנו שמן לטיפול בכינים והתחלנו לטפל. מתנסה בפעם הראשונה באותו מוצר שמוכרת כל כך הרבה זמן – ואין חכם כבעל ניסיון – השמן עבד בצורה מופלאה! השמן, שאותו אני מוכרת תחת השם לנקות ת'ראש, הבהיל את היצורים הקטנטנים לקצוות – ומיד למסרק וחסל. טיפול בודד עשה עבודה מדהימה, ועכשיו יותר מכול אני מאמינה בו עד מאוד. הוספתי שיפור קטן, שפריצר שמקל על עבודת המריחה, ושיניתי במעט את ההנחיות לשימוש על בסיס ניסיוני האישי. ממליצה בחום, גם לטיפול וגם למניעה (כן, רצוי להשתמש בו גם לפני הביקור הראשון של הכינים).

ומכיוון שלי זה בהחלט עזר לנקות ת'ראש, אני מציעה לכם את השמן המופלא הזה עד לסוף אפריל במבצע משתלם במיוחד, 50 ש' במקום 70 לבקבוק של 50 מ"ל.

לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר, לפרטים נוספים וכמובן לרכישה במחיר המבצע.


מוסיקה: מזרח תיכון חדש

"לילה לילה
ואתה זורח
לילה לילה
חיוך לאור ירח
הלילה הזה הוא הנצח עכשיו
אם רק תושיט יד
תוכל לקטוף לי כוכב"

המוזיקאי חיים לרוז משלב מוסיקה חשמלית ואלקטרונית עם מוסיקה שורשית ממרחבי הסהרה והמזרח התיכון. בשיר הזה הוא מארח את הזמרת החליג'ית רחלה (אם תהיתם מה זה – זהו סגנון מוזיקלי בדואי שמקורו בחצי האי ערב ונסיכויות המפרץ הערבי). יפהיפה.

שמה כאן גם את השיר מהאלבום של לרוז, Desert Groove:

וכמו שהבטחתי, שירה

חוף לא פוגש
רק נרמז ונמוג
בגאות רוגש
ובשפל נסוג
ספר לעצמך מעשיה
כאשר השמש שוקעת
הבדידות היא אניה
טרופה אך לא טובעת


שפת הים / יהונתן גפן

לאחרונה אני מוצאת את עצמי קובעת יותר ויותר טיפולים, והעומס גובר. מתנצלת אם לוקח לי מעט יותר זמן לענות לכם. ממליצה בחום, במידה ואין מענה – אנא שילחו אליי בהודעה או במייל את מבוקשכם ואדאג לכך. לחצו כאן לשליחת הודעה, או השתמשו בכפתור שבפינה התחתונה של האתר.

שיהיו ימים טובים, שקטים, של ביטחון ושלווה, כזו שתבוא מבפנים.

אביב שמח,
מיכלי

כדי לקבל את החודשונים הבאים לתיבת הדואר, מלאו כאן את פרטיכם:

שיתוף:

השאירו תגובה בבקשה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

למעלה

X