חודשון אוגוסט 2019 מרתמי

צילום: Bruce Irving ברישיון CC BY-NC-SA 2.0

Rise Up Like the Day

אוגוסט התחיל והימים נעשים חמים, לוהטים, כמעין שיקוף לשנה אשר עוברת עלינו. שנה גדושה במורכבויות, מבית ומחוץ. החדשות סוערות, שוב בחירות, ובכלל, נראה שיש איזה בעבוע באוויר, כמו לפני רתיחה.

בתוך כל זה, בעוד אני שרה בקולי קולות את אחד השירים החדשים היפים שיצא לי להכיר, שבה אל נפשי התובנה המוכרת, שנעלמה רק לכמה רגעים. התפיסה שלפיה לא משנה מה קורה, לא משנה מה נאמר, אבד, חזר, השתנה – תמיד יירד הלילה ויעלה היום.

כמו הזריחה המחדשת שאחרי הלילה החשוך, גם אני מוצאת באותה נקודה ממש את השקט שלי, מלווה את המציאות בנחישותה המופתית פשוט לזרוח. זוכרת תמיד כי בכוחו של הכדור להסתובב, לא משנה מה.

מבצע החודש: והפעם, בזוגות

חודשיים שלמים לא כתבתי, ובאמת שהתגעגעתי. לכבוד זה, מציעה לכם שני מוצרים במבצע החודש: לבנדר וערכה טבעית לליווי ניתוח.

לבנדר

הרשו לי להציג כאן את אחד מהשמנים האתריים המדהימים והנחוצים בכל בית. הלבנדר הוא שמן אנטי־דלקתי, אנטי־ספטי, מחטא ומרפא פצעים, מקל על גירויים, ויותר מכל – הוא שמן של הרגשה טובה ורוגע. הוא מעולה לחתכים, לשריטות, לכוויות, לגרד ולכאבי אוזניים (במיוחד לקטנטנים). הוא גם עוזר למערכת הפאראסימפתטית (המרגיעה) לקחת שליטה, וכך תורם לשלוות הנפש ועוזר לשינה רציפה.

את השמן הזה אפשר למרוח ישירות על העור, גם על עורם של ילדים. תוכלו גם להשתמש בו במבער או כתוספת לשמן לעיסוי.

חשוב לדעת כי הלבנדר הוא אחד השמנים הנפוצים וניתן להכינו גם מחלקים שונים של הצמח, שבהם יש פחות חומרים פעילים. לכן, חשוב לבדוק את איכותו. זה שאני מציעה לכם הוא צרפתי מזן משובח, ומומלץ שיהיה זמין בכל בית.

עד לסוף מארס אפשר לרוכשו ב־48 ש' במקום 55 ש'. לפרטים נוספים ולרכישה לחצו כאן.

ערכה טבעית לליווי ניתוח

אין חכם כבעל ניסיון. החודש יצא לי באופן אישי לראות את תמיכתם של השמנים בתהליך הניתוח וריפויו. פשוט פלא. שמן ההכנה לקראת ניתוח S1 מכין את הרקמה לטראומה, לאותה הפרדה בין הרקמות, כאילו אומר להם – עוד מעט ותיפגשו חזרה, לא לדאוג. הוא מלא בשמנים טראומטיים, אנטי־דלקתיים ומחטאים, מחדשי רקמות. השימוש בו הוא לפני הניתוח ומיד לאחריו על אותה רקמת הניתוח באופן ישיר. השימוש לפני הניתוח תורם המון ומזין את הרקמות בחומרים החשובים האלו.

S2, הלא הוא שמן 'עידון הצלקות', מגיע כשלב שני לצלקת שהתאחתה ותומך בחיבור נכון, מחדש את הרקמה ומגמיש את העור. התאחות טובה של צלקת היא לא רק לשם האסטתיות אלא חשובה לתפקוד נכון של הגוף והאיברים הפנימיים.

אני ממליצה מאוד על השמנים האלה לכל הליך ניתוחי, בין אם מתוכנן ובין אם לאו, קוסמטי או רפואי, וכמובן ניתוח קיסרי.

עד לסוף מארס מחיר הערכה יעמוד על 180 ש' (במקום 220 ש'). תוכלו לקרוא עוד על ריפוי הצלקות, וכמובן לרכוש את הערכה, בלחיצה כאן.

לבנדר וערכה לטיפול בניתוח - רתמי רפואה טבעית

כדי לדעת / דור אלה גבע

אולי בסופו של דבר
הייתי צריכה לטפל עשרים שנה,
כדי לדעת,
שמעולם לא היה אדם
זקוק לטיפול,
אלא לאהבה,
שמעולם לא היה אדם
צריך להשתנות
אלא להירפא,
מעולם לא היה צריך
אדם דבר,
מלבד עיני הרואות
את שלמותו
בפנים הסדק

מתכון ביתי לטיפול בפטריית שמש

לאחרונה אני מקבלת הרבה שאלות לגבי טיפול בפטריות שמש. שמן של הפטריות האלה הוא מעט מטעה, שכן אין השמש יוצרת אותן. הפטרייה הזו משפיעה על הפיגמנטציה של העור – וכך, כאשר יוצאים לשמש והעור משתזף, אזור הפטרייה נותר לבנבן ובולט יותר.

קבלו מתכון פשוט, שמתאים לילדים ולמבוגרים, ואם הוא לא יעבוד – אפשר לעלות שלב לשילוב של שמנים אתריים בתוכו.

ממלאים צנצנת זכוכית או בקבוקון במים רותחים (אחרי שהתקררו מעט) עם חומץ סינטטי (5%) ביחס של שמינית חומץ ו־7 שמיניות מים. זה בסדר אם לא ייצא מדויק ביחסים – אפשר להעריך עם העין.

למרוח את החומץ המדולל ישירות על אזור הפטרייה לפחות 3 פעמים ביום. להמשיך כך עד שהפטרייה נעלמת ואחר כך עוד קצת.

חשוב להשתמש בסבונים ובתכשירים לשיער שהם אנטי־בקטריאליים ועם כמה שפחות חומרים סינטטיים (כי הם יורדים על הפנים והגוף בכל שימוש). בהצלחה!

ואחרון חביב: אם כבר קשית – אז טבעית

כלים חד־פעמיים הם מצרך שיש כמעט בכל בית. יותר ויותר אנשים מבינים היום שאפשר וכדאי להמעיט בשימושם ולהחליפם בחזרה לכלים הרב־פעמיים במידת האפשר. אך אחת חביבה ונחמדת, שאהובה בשייק, מיץ, או סתם בכוס מים, הקשית – אותה זה כמעט ברור שלא ניתן להחליף. מצרפת לכם סרטון מתוק שמלמד איך בקלות ובהנאה מרובה אפשר לייצר קשיות מהטבע.

עד כאן להחודש,
נתראה (בוודאות!) בחודשון הבא –
ועד אז…תבלו, תצחקו, תחגגו ותחבקו את האהובים עליכם.

חיבוק גדול גם ממני,
מיכל

כדי לקבל את החודשונים הבאים לתיבת הדואר, מלאו כאן את פרטיכם:

שיתוף:

השאירו תגובה בבקשה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

למעלה

X