חודשון חודש ספטמבר 2018 מרתמי
חודשון ספטמבר 2018 - רתמי רפואה טבעית

חודשון ספטמבר כולו בסימן מעברים. הוא גדוש בכל טוב ומפצה (אני מקווה) על היעדרו של חודשון אוגוסט. קיראו, שמעו וראו. אשמח מאוד כרגיל – לתגובות.

פתח דבר: מעברים

איזה מעבר. וואו. חודש וחצי, וחיים שלמים. ארזנו את ביתנו, משפחתנו והוויתנו ועברנו. בגדול. יש שיגידו שבכל מעבר ישנם הסתגלות, הרגלים חדשים ולמידה. יותר מכל אלה, במעבר הזה אני מרגישה שחזרתי הביתה. שכבר למדתי את דרכו של השקט, העצים המרשרשים ברוח, הים שנראה ממרחקים, וההרים, אח ההרים, הם אלו שעושים לי את השקט פנימי במיוחד. טיפות הגשם הראשונות שירדו בסוף השבוע הפכו את התחושה הזו לשלמה. לבית.

יש לי כל כך הרבה לכתוב, אבל אשאיר מקום להמלצות המצוינות שאספתי עבורכם החודש.

מבצע החודש: סינרג'י לעונת החגים

מבצע החודש, כמו תמיד, פותח את החודשון, והפעם אני מציעה לכן ולכם את מלך השמנים, הכל יכול, האהוב ביותר על הכל – הסינרג'י.

סינרג'י קלאסי - רתמי רפואה טבעיתאם יש כאלה שעוד לא מכירים/ות את הפלא הזה, זה הזמן להכיר. במיוחד עכשיו, בתקופה של שינויים, חגים וסתיו. זוהי תרכובת של שמנים אתריים משובחים, היודעים יחדיו לטפל במגוון רחב של מצבים ובהם צינון, שפעת, חולשה של מערכת החיסון, בעיות נשימה, אסטמה, ליחה, שיעולים, כאבי שרירים, כאבי ראש, פטריות ועוד. סינרג'י מתאים לכולם – מגיל חודשיים עד גיל 122 (לפחות).

הסינרג'י שלי קיים גם בעוד שני שדרוגים (ובמעמד הזה אומר שהם לא מורידים כלל מהתרכובת הקלאסית המוכרת): סינרג'י חורף, המועשר בשמנים אנטי־ויראליים ומתאים במיוחד לשפעות, לטיפול במערכת הנשימה ובוירוסים למיניהם. ממליצה מאד למבוגרים, לשוהים בחדרים סגורים ולבאים במחיצת חולים. השדרוג השני המוצע הוא סינרג'י אלרגיות, המועשר בשמן קימל שידוע כאנטי־היסטמיני. מתאים לאלו מכם המשערים/ות שהצינון או המחלה הם ממקור אלרגני.

שלושת הסינרג'י בעלי תוקף ארוך, לכן כדאי להזמין מלאי קטן ולהיערך לעונת המעבר והחורף הבאים עלינו לטובה. מחירם של בקבוקוני ה־10 מ"ל עד לסוף ספטמבר הוא 65 ש' לסינרג'י הקלאסי (במקום 70 ש'), 75 ש' לסינרג'י אלרגיות (במקום 80 ש') ו־80 ש' לסינרג'י חורף (במקום 85 ש').

שיר אחד, ועוד אחד

כבר זמן שאני מקשיבה ל'שיר אחד', פודקאסט פשוט נפלא של כאן – תאגיד השידור הישראלי. זוהי פלטפורמה שבה בוחרים בפינצטה שיר בודד ומביאים את סיפור יצירתו משלב הרעיון ועד למוצר המוגמר. סיפורים קסומים ומעניינים. לשים לכם בדרך, באוטו או סתם כך בבית, ברביצה על הספה.

מביאה כאן את שירה של אהובה עוזרי ז"ל האגדית ושי צברי, "מעליי דממה". לחצו כאן להאזנה. כדאי להמשיך ולבחור שירים נוספים.

ואם בשירים עסקינן, הנה עוד אחד: ליאורה יצחק. בקולה ההודי המיוחד, מצליחה – ולא בפעם הראשונה – להביא את תאי גופי לנדנד מצד לצד את ראשם, בדיוק כפי שעושים בהודו הרחוקה. ביחד עם אלדד ציטרין, יוצר, מפיק ומנגן, מוכשר בטרוף, מביאים עיבוד מחודש לשיר Halo. זוהי בחירתה של שיר בכורתי, כל ערב לפני השינה.

שעת סיפור

והפעם – גם פינה לקטנטנים ולגדולים יחדיו. עכשיו כשעברנו, יוצא לנו לשהות הרבה יותר באוטו, נוסעים ומשתעממים. לי זה ממש ממש כיף להשתעמם, אבל איך נאמר זאת בעדינות – לשיר ושקד בנותיי זה לא להיט. כך יצא, שיום שבת אחד, הקשבנו לתוכנית הילדים 'שבת בבוקר' שמשודרת בגלי צה"ל בכל שבת ב־09:00 עם ירדן בר כוכבא הלפרין ודידי שחר. ממליצה בחום, הם נהדרים וזה כזה מרענן להקשיב ולדמיין ולא רק לבהות במסך. בכל שבוע הם מספרים סיפור. צורת ההגשה פשוט קסומה ומתאימה באמת לכל גיל.

הקשיבו לסיפור הבא ותתמכרו לכל השאר… הוא נקרא 'מנגינה כחולה עם תלתלים':

וכמובן, שנה טובה

עד כאן להחודש,
מקווה מאד שנהניתם.

השנה, מאחלת לכם שנה בריאה. מכל מה שקורה סביבי, נוחתת ההבנה שזה הדבר הראשון שהייתי רוצה לאחל. בריאות, הרבה בריאות וכל שאר האיחולים יגיעו בעקבות.

שנה טובה ומתוקה מדבש!
מיכל

כדי לקבל את החודשונים הבאים לתיבת הדואר, מלאו כאן את פרטיכם:

שיתוף:

השאירו תגובה בבקשה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

למעלה

X