אני

אני

מיכל מורוזובסקיאת החלום הראשון שאני ממש זוכרת, חלמתי בגיל 6.

שכבתי במיטתי, פוקחת עיניים ומגלה שאת האוויר שמסביבי החליפו מים. אותו בית, אותה מיטה וארון, אך מסביב מים מקיפים אותנו מכל עבר. כאוהבת מים מבטן ולידה, חייכתי לעצמי ומיד פתחתי בשחייה עדינה החוצה דרך החלון ומעלה מעלה, משקיפה על השדרה המובילה לבית הוריי. זו היתה תחושה נפלאה.

את החלום הזה חלמתי מאז עוד פעם אחת. זה קרה לפני השיעור הראשון שלי בהידרותרפיה. איזו סגירת מעגל מדהימה זו היתה עבורי, כי היה לי עוד ברור, כבר אז בגיל שש, שייעודי הוא לטפל, שזה מה שאהיה טובה בו.

ואכן, תחילת דרכי טבלה במים, תחילה רגל ואח"כ כל הגוף. למדתי עוד ועוד על מקצועות הטיפול במים. זה שיקף באופן מדהים אותי ואת הווייתי כמטפלת. במים הטובים הכרתי את רתמי, הלוא היא רתם קרט. אישה מופלאה וקרובה ללבי, שהקימה את עולם הרפואה הטבעית שבו אתם נמצאים כעת.

אותן ידיים עברו גם הן דרך נוספת. בתוך התפתחותי כמטפלת רציתי ללמוד ולהעמיק. אחרי ההיכרות עם עולמות המים, ניגשתי לאתגר חדש: לימודי אוסטאופתיה – טיפול יבשתי שדורש היכרות מעמיקה עם גוף האדם על כל רבדיו. רק דברים טובים יש לי לומר על המקצוע הזה, שהביא אותי למי שאני היום. מילה אחת יכולה לתאר זאת בצורה יפה: קסם. האוסטאופתיה יודעת לרפא מחלות ומכאובים. תוכלו לקרוא עליה עוד באתר האישי שלי.

ושוב, מצאתי עצמי בלמידה תמידית ורצון עז להמשיך ולהעמיק, לגוון את הידע מכיוונים שונים. באותו זמן נולדו שתי בנותיי והקשר שלי עם רתמי התהדק. לצד החברות האיתנה, הפכתי ללקוחה נאמנה ומאמינה, מרפאת את בנותיי במוצרים הנפלאים שמכרה. לימים, בחרה רתמי להמריא עם חלומותיה מעבר לים, והותירה בידיי את המתנה הזו, שבזכותה למדתי לעומק את רזי הארומתרפיה, מקצוע עתיק ומדהים, שעושה טוב לכל אדם, תוך שימוש במשאבים הנפלאים שהטבע העמיד לרשותנו.

אני אוהבת את זה. את הרקיחה, המזיגה, העיסוק באוצרות הגלומים והכל כך ראשוניים הללו, ואת הריפוי שהם מביאים במקומות שאליהם מתקשים להגיע עם תורות אחרות שלמדתי לאורך השנים, או עם פתרונות שמציע עולם הרפואה הממוסד.

וכך, הגעתי לכאן, והנה גם אתם. מיכל מורוזובסקי. כבר יותר מ־10 שנים מטפלת במים והידרותרפיסטית. אוסטאופתית וארומתרפיסטית מוסמכת. נשואה ליניב, אישי, ואוהבת אותו אהבה אמיתית. שנינו הורים לשיר "שירשורוני" ושקד "שקדוני". מתגוררת במודיעין ואוהבת ים, שמש, גשם ואביב, שירה, ריחות ומוסיקה טובה. מתרגשת לטפל ולרקוח, ומאושרת שזכיתי ביכולת לגעת בכם. בלב, בגוף, ברגש ובנפש.

לעמוד הפייסבוק שלי לחצו כאן. תוכלו גם לשלוח אלי הודעת דואר אלקטרוני לכאן.

TOP