אפשרויות משלוח

אפשרויות משלוח

מוצרי רתמי רפואה טבעית

אני שמחה לרקוח ולארוז באהבה את המוצרים שהזמנתם, ולדאוג שיגיעו אליכם בצורה הטובה יותר. 

זמני אספקה

ברוב המקרים, זמן ההכנה של המוצרים למשלוח אורך עד 4 ימי עסקים. במקרים שהדבר דורש יותר זמן, אדאג ליידע אתכם. 

סוגי המשלוח השונים

את המוצרים תוכלו לקבל ב־5 דרכים שונות, לבחירתכם:

  • איסוף עצמי: מסלעית, בתיאום מראש. אשמח להכין, ולמסור לכם אישית.
  • משלוח לנקודת איסוף: האפשרות המשתלמת ביותר, לדעתי, מאפשרת לי להוציא את החבילה בתיווך חברת UPS עד לבית עסק או נקודת איסוף שנמצאים ליד ביתכם. מדובר בפתרון מהיר (לרוב כ־3 ימי עסקים, ולא פעם ממש מהיום למחר) וזול באופן יחסי – ואני ממליצה עליו בחום. בעת ההזמנה מהאתר תוכלו גם לבחור בעצמכם את נקודת האיסוף על המפה.
  • משלוח בדואר ישראל: לחבילות עד 5 ק"ג, אפשר לשלוח באמצעות הדואר לכל חלקי הארץ. זמן ההגעה המובטח על ידי הדואר: עד 14 ימי עסקים.
  • שליח עד הבית: משלוח מהיר לחבילות מעל 5 ק"ג, או לכל חבילה לבחירתכם. השליח מגיע לרוב חלקי הארץ עד 3 ימי עסקים. באזורים מרוחקים, רצוי לבדוק עמי מראש את זמינות השירות. כיתבו אלי מייל או טלפנו: 050-9604060.
  • משלוח בינלאומי: אשמח לשלוח כל חבילה, באמצעות שירות הדואר, לכל יעד בעולם. מומלץ לבצע במקרה זה הזמנה טלפונית ולא לשלם מראש באשראי, כדי שאוכל לדייק את דמי המשלוח בהתאם למיקומכם על הגלובוס. אנא תשומת לבכם, כי כל עלות נוספת הכרוכה בקבלת המוצר (מסים מקומיים, דמי יבוא או מכס) אינה כלולה במחיר, ועליכם האחריות לשלמם במדינתכם כדי לקבל את החבילה.

לצערי הרב, וכמו שידוע לכם, מעת לעת קורות תקלות במשלוחים. משלוח בדואר רשום או בעזרת חברת שליחויות הינו מבוטח, ולכן אם חבילה לא הגיעה או ניזוקה בדרכה אליכם – עדכנו אותי במהירות האפשרית ואשלח מיד אחת חדשה.

TOP