חודשון מאי 2020 מרתמי
הליקריסום - רתמי רפואה טבעית

בתמונה: פריחת ההליקריסום בשדות שליד ביתנו, השבוע

רגע לפני שמתחילים, שימו לכם את היצירה הכל־כך נעימה הזו ברקע. לי היא איפשרה לעבור הרבה רגעי דכדוך בהקשבה ובתנועה עדינה, במתיחות של הגוף.

פתח דבר: אז קורונה

אז קורונה. המילה הנפוצה ביותר היום, שאי אפשר שלא לחמוק ממנה, לשמוע, לדבר ולחוש בכל רגע של היום. גם אם מתחזקת התחושה שהנגיף הזה נמצא בדרך אל דפי ההיסטוריה, אי אפשר שלא לחוש בגדולתו של ה'עידן', הפרק ההיסטורי שהיינו שותפים לו בחודשים האחרונים.

אפשר לומר הרבה עליה, על התקופה הזו שהכניסה עולם שלם לעצירה, לשהות כל אדם במחיצת ה'אני' שלו, על כל צדדיו. כמו בכל סערה ותקופות קשות בחיים, התובנות המשמעותיות מגיעות בסוף תקופה. אז, באמת, אפשר לחשוב על כל מה שהיה כאן. בראות עיני, לכל אחת ואחד מאיתנו תהיה בסוף התקופה רטרוספקטיבה עם הרבה מסקנות ביניים על המקום שבו הפרק הזה תפס אותנו.

החודשים האלה, יותר מתמיד, היו גם בעבורי (כמו לרבים מכם, חבריי) חודשים של בית, משפחה, וחיבור לעולם הפנימי במלוא מובן המילה. אני יכולה לכתוב שקיבלתי את שתי בנותיי במתנה, ושגם ברגעים הקשים (והיו כאלה…) הרווחתי הרבה מהביחד הזה, של כולנו כמשפחה – ללא עזרים חיצוניים.

ומחוץ לבית, עמד איתן הטבע שלנו. זה שאנחנו לא תמיד מקפידים לשים לב אליו בתוך המולת היום הרגילה. כמה מטריף זה לראות את הטבע חי יותר מתמיד. לצפות בפריחת ההליקריסום המרפא מסביב לביתי (תמונתו מוצבת בגאון בראש החודשון הזה), ולהבחין בבעלי החיים – הכול במלוא הפריחה והתנועה.

הנה, לדוגמה, העופר הצעיר שבסרטון הזה, שמצא משחק בגלים בחוף. סרטון קצר שממש מהווה לי סמל לזמנים האלה. עכשיו רק נותר לקוות שגם אנחנו נוכל לשוב אל הגלים, במהרה בימינו.

עוד בטרם אגיע למבצע החודש, הודעה קטנה עבור אלה מכם, הרוצים להתחזק ולהכין מלאי לעת מחלה, ולא יכולים להרשות לעצמם לרכוש את מוצריי. אנא, דברו איתי. אני מציעה כמות מוגבלת של מוצרי החיזוק (ווינטר אויל, סינרג'י ותמציות) במחירי עלות. ליצירת קשר עמי לחצו כאן.

מבצעי החודש: הבאז נמשך

החודש, לאור המצב, שלושה מוצרים במבצע. 

תחילה, המבצע המבוקש ביותר חוזר: סינרג'י, מלך השמנים, הכול יכול, האהוב ביותר על כולם. במיוחד עכשיו. אם יש כאלה שעוד לא מכירים/ות את הפלא הזה, זה הזמן להכיר. זוהי תרכובת של שמנים אתריים משובחים, היודעים יחדיו לטפל ולתמוך במגוון רחב של מצבים, ובהם צינון, דלקות גרון, שפעת, חולשה של מערכת החיסון, בעיות נשימה, אסטמה, ליחה, שיעולים, כאבי שרירים, כאבי ראש, פטריות ועוד. סינרג'י מתאים לכולם – מגיל חודשיים עד גיל 122 (לפחות).

סינרג'י קלאסי - רתמי רפואה טבעית

הסינרג'י שלי קיים גם בעוד שני שדרוגים (ובמעמד הזה אומר שהם לא מורידים כלל מהתרכובת הקלאסית המוכרת): סינרג'י חורף, המועשר בשמנים אנטי־ויראליים ומתאים במיוחד לעידן הנוכחי, לטיפול במערכת הנשימה ובווירוסים למיניהם. ממליצה מאוד למבוגרים, לשוהים בחדרים סגורים ולבאים במחיצת חולים. השדרוג השני המוצע הוא סינרג'י אלרגיות, המועשר בשמן קימל שידוע כאנטי־היסטמיני. מתאים לאלו מכם המשערים/ות שהצינון או המחלה הם ממקור אלרגני.

שלושת הסינרג'י בעלי תוקף ארוך, לכן כדאי להזמין מלאי קטן ולהיערך לכל סיטואציה. מחירם של בקבוקוני ה־10 מ"ל עד לסוף ספטמבר הוא 65 ש' לסינרג'י הקלאסי (במקום 70 ש'), 75 ש' לסינרג'י אלרגיות (במקום 80 ש') ו־75 ש' בלבד לסינרג'י חורף (במקום 85 ש').

בנוסף – לאור בקשות רבות. מכורח הנסיבות אנחנו משתמשים הרבה יותר בסבון ובאלכוהול לחיטוי הידיים. שימוש כזה הרבה פעמים יוצר יובש וגירויים בעור. אני מציעה כאן חמאת שיאה משודרגת, מוצר הכולל חמאת שיאה משובחת בתוספת של לבנדר לריפוי העור, גרניום להחזרת הלחות ותפוז משמח.

50 מ"ל במחיר 35 ש"ח בלבד לתקופה הקרובה.

חמאת שיאה משודרגת - רתמי רפואה טבעית

גם החודש אני משאירה את המבצע של החודשון הקודם – הקישטתושה. בכל זאת, היתושות כבר כאן ובגדול, רעבות מתמיד, מזמזמות את דרכן אל צלחתן 🙂

שמן למבער ב־63 ש' (במקום 70 ש'), שמן למריחה 30 מ"ל במחיר 45 ש' (במקום 50 ש') ו־50 מ"ל ב־54 ש' (במקום 60 ש'), תרסיס ב־54 ש' (במקום 60 ש') וקרם למריחה ב־55 ש' (במקום 62 ש'). כל המידע, האפשרויות והגדלים, בעמוד זה.

שיגעון גדלות

נושא חשוב מאוד וקרוב ללבי: אני שומעת מכל כיוון אנשים אשר מתארים את התקופה הזו כ'משמינה', ומציינים כי הם חוששים מאוד מעלייה במשקל. הפחד כה גדול, עד כדי כך שנדמה לרגע שפספסנו את החשיבות שבשיח לא פוגעני, בריבוי הצורות והגדלים ובאיפשור לכל אדם באשר הוא.

אין כאן 'נכון' או 'לא נכון' – אלא הכרה. הכרה באלה שיום־יום מסתכלים במראה ולא אוהבים את מה שהם רואים (וכאלה יש מכל הגדלים). שנפסיק להתייחס לשמן כמשהו שממש מפחיד או דוחה, כי זו מזמן לא תופעת קצה אלה מציאות נוכחת.

בואו נדבר אחרת. אין כאן שום עידוד להשמנה אלא מבט ישיר במציאות.

מצרפת סרטון שמאזן את היופי הבלתי מושג הניבט אלינו ממסך הטלוויזיה ונותן תשובה הוגנת לזה 🙂

כשל"פ#dontrushchallengeOrnit SharabySapir Giselle BrihonZohar VasilevitskyNaama Paska DavisBar Dimri MorHodaya SharonMeirav Tita Ashoush

Gepostet von Naama Paska Davis am Montag, 13. April 2020

טובים באלף אחוזים

אחרון חביב ומשמח: אם כבר אנחנו יותר בבית, אז למה שלא נעשה את זה בשמחה? התפוז, שאותו עדיין מוצאים בשפע, מכיל בקליפתו שמן אתרי שיודע לשמח ולרומם את מצב הרוח. אחת הדרכים הפשוטות להפיץ אותו ברחבי הבית הוא להשתמש בקליפות התפוז בתוך מבער או על הגז.

למי שיש מבער בבית – קלפו עם קולפן חתיכות מהקליפה (עדיף תפוז ללא ריסוס) והניחו במים חמים במבער. אם אין ברשותכם מבער, סיר קטן עם מים וקליפות תפוז על הכיריים יעשה עבודה לא פחות טובה. אם תרצו לתבל בעוד מרכיבים, תוכלו לעשות את אותו הדבר בשילוב או לבד עם אשכולית לרענון, ואפשר להוסיף גם מעט קינמון לטיהור האווירה. 

השמחה מובטחת!

תפוזים - רתמי רפואה טבעית
Food photo created by jcomp – www.freepik.com

שמרו על עצמכן.ם,

מיכל

כדי לקבל את החודשונים הבאים לתיבת הדואר, מלאו כאן את פרטיכם:

שיתוף:

למעלה