חודשון חודש אוגוסט מרתמי
רתמי רפואה טבעית

תיקחו לכם את השיר הבא ושימו ברקע: Passenger, הלהקה האירית החביבה עלי, ליוותה אותי ברחובות לונדון, והתאהבתי בה מחדש.

ללא ספק לבי בער מרגשות

לפני 8 ימים יצאתי מהבית, נפרדתי לראשונה לשלום מהבנות בחיוך גדול ובהרבה אהבה. בדרך לשדה התעופה נשברתי. בכיתי הרבה. איך משחררים חיבוקים, עבודה, נשיקות, טיפולים, הסעות, שיחות, חוגים, מקלחות, סיפור לילה טוב, בעל אוהב ושני לבבות שממלאים אותי עד לאין סוף?

ואכן, הכל הרגשתי. עצב, ציפייה, שמחה,אהבה, פחד, עוצמה – והלב שלי גאה. פועם באלפי פעימות לדקה במישורים שונים, בהרמוניה – וככל שקצב הפעימות התגבר, הראש התנקה ופינה מקום לי, למיכל. זו ששם בלי התפקידים. פשוט אני.

עוד מעט אכתוב כאן מעט על לונדון היפה שממנה חזרתי רגע לפני הסופ"ש החולף, וגם אמליץ על תערוכה והרצאה. יש גם כמה תמונות ששווה לראות, אבל קודם –

שמן הפלא במבצע

במבצע החודש, האחד והיחיד שהציל אותי בקור הלונדוני (שלא הייתי מוכנה אליו בכלל!) – הסינרג'י. למי שעדיין לא מכיר, מדובר בשמן פלא שמחזק את מערכת החיסון ועושה עוד הרבה דברים נפלאים לגוף. עד סוף החודש, תוכלו לרכוש אותו ב-65 ש' במקום 70 ש'. המבצע חל גם על סינרג'י חורף (80 ש' במקום 85 ש') ועל סינרג'י אלרגיות (75 ש' במקום 80 ש'). לבקבוקונים הנמכרים תוקף לעוד שנתיים, לכן אני ממליצה להזמינם ולהכין לכם מלאי קטן לעונה הקרה. תוכלו לעשות את זה כאן באתר, או כמובן להרים טלפון: 050-9604060.

לעמוד של Synergy Master Blend לחצו כאן.


לונדון - רתמי רפואה טבעית

לונדון (כן) חיכתה לי

לונדון רחבת הידיים קיבלה אותי יפה. היא ללא ספק היתה הבחירה הנכונה לחופשה ראשונה בלי הילדות. זו בסך הכל הפעם השנייה שלי בבירת אנגליה, אבל אני מרגישה כאן בבית.

את המלון שלנו שינינו ברגע האחרון. בחרנו אחד מעט יותר משודרג ביחס למחיר (יקר פה!) ֿ, ולמרבה ההפתעה, המונית הובילה אותנו היישר ללב ליבו של הרובע היהודי. עמדנו עם המזוודות מול פתח המלון והבטנו סביב: מולנו ניצב רחוב דובר עברית, מוקף בבתי עסק שמוכרים מזון גלאט-כשר. היה נעים לחוש קצת בבית במרחק של יותר מחמש שעות טיסה, בתשעת הימים, כשמהחלון מעל מיטתי בית כנסת ומרכז משפחות יהודי.

לונדון - רתמי רפואה טבעית

תערוכה מומלצת

בין שלל החוויות שהיו מצוינות, אני רוצה להמליץ על תערוכה שזכיתי לפגוש ביום האחרון שלי בממלכה, בשם "Soul of a Nation". התערוכה נותנת נקודת מבט אמנותית מזווית אחרת על אחת מהעוולות הגדולות שקרו באמריקה במאה הקודמת (ויש שיגידו שחלקים ממנה קיימים גם כיום באופן ניכר), האפליה הקשה נגד האפרו-אמריקנים. זו נגעה בי תמיד, ופגשתי בה בספרים, בסרטים, וגם בתערוכה הזו. חשתי היטב את כוחה של ההתנגדות להחפצה, לשליטה הלבנה, לניצול ולעבדות. כל אלה באו לידי ביטוי בשלל תמונות, ציורים ומיצגים. התערוכה הזו נודדת בעולם, ואני מקווה שגם אתם תזכו לראותה – בלונדון, בישראל, או בכל מקום אחר שבו תפגשו בה.

לונדון - רתמי רפואה טבעית

אשמח לקרוא ולשמוע תגובות, גם לתמונות ששזרתי בחודשון, בין השאר מהתערוכה, וגם כמובן תמונות של העצים האציליים, הארכיטקטורה המעלפת (לא יכולתי לבחור מילה מכובדת יותר) וכמובן של הרחוב היהודי. המלצות משלכם אשמח לפרסם גם בחודשונים הבאים.

הרצאה (קצרה) בחודש

איזו הרצאה נפלאה נפלה לידיי! מסתבר שאנחנו מריחים לא רק עם האף, אלא עם חלקים אחרים בגוף. הריאות, הלב, הכבד, המעיים ועוד – לכל אלה יש את היכולת להריח חומרים שונים ולהחליט כיצד להתנהג איתם: האם לספוג או להתחמק, ואולי בכלל לשחרר חומרים משלימים שיהפכו את האיתות הריחני לפעולה? מודיעה מראש שהמרצה לא מהסוחפות שיש ב-TED, אבל למדתי ממנה המון, ואני מאמינה שגם לכם, האנשים שיודעים להעריך ארומתרפיה, כדאי מאוד להכיר את הנושא. כך, בעצם, אנחנו למדים על עוד דרך פעולה, שבה השמנים הארומתרפיים, האוצרות המופלאים האלה – עובדים לטובתנו. למי שרוצה לדעת עוד או להיזכר, מצרפת גם את המאמר שעוסק בנושא הזה באתר שלי. יש הרבה נקודות מפגש בינו לבין ההרצאה.

שתזכו לטוב, לטוס וגם לשוב,
מיכלי


כדי לקבל את החודשונים הבאים לתיבת הדואר, מלאו כאן את פרטיכם:

* חובה

שיתוף:

למעלה

X