חודשון ספטמבר 2019 מרתמי
השקיעה בחוף אכזיב, השבוע - רתמי רפואה טבעית

נתחיל עם ניחוח שנות ה־60 וה 70: שעה שהשקיעות נעשות יפות יותר ויותר, הלהקה הזו מהווה פס קול מושלם לליווי הרגעים הכי יפים ביממה.

 

פתח דבר: הרוח דרך עיני

שנה חדשה ומרגשת התחילה (עבור הלומדות והלומדים), וראש השנה יחד עם כל חגי תשרי נמצאים ממש מעבר לפינה. בשבילי זו התרגשות, מהולה בציפייה לחוויות שתזמן איתה השנה החדשה. בינתיים, החודש הזה הוא בסימן סיום והתחלה. ריח העור הנצרב בשמש מפנה את מקומו לניחוח אשר נלווה למשב רוח הסתיו. היא כבר כאן, הרוח – מגיחה מעת לעת, בעיקר בשעות החשיכה, ומביאה איתה פתיתי זיכרון צפוניים, משב קריר שמצנן את האוויר ומשמח את לבי.

שיר אחד שליווה אצלי את תחילת השנה הוא 'ילדים' של אביתר בנאי. אני כותבת כאן את המילים, וממליצה ממש להקשיב לשיר ולצפות בקליפ הקסום הזה – שהוא לא להורים בלבד, אלא מדבר על היחסים של לאהוב ולשחרר.

כל בוקר אני קם מוקדם
להכין לך את הבוקר
מסדר לך את התיק על הגב
את הדלת פותח
הרוח פורצת פנימה
דרך עיניך הגדולות
ולרגע נדמית בעיני הדלת
ללוע ארי

ולבי מבקש תהיה נשמר
תהיה אהוב וקרוב
ותמיד תלך בשדות של אמת
בשדות של שמחה ויופי
וליבי כורע ומשתחווה
חסוך מלבו בושה ועלבון ופחד

מילים ולחן: אביתר בנאי


סינרג'י במבצע החודש - רתמי רפואה טבעית

לבקשת הקהל: מבצע הסינרג'י חוזר

מבצע החודש השנתי הקבוע חוזר: סינרג'י, מלך השמנים, הכול יכול, האהוב ביותר על כולם.

אם יש כאלה שעוד לא מכירים/ות את הפלא הזה, זה הזמן להכיר. במיוחד עכשיו, בתקופה של שינויים, חגים וסתיו. זוהי תרכובת של שמנים אתריים משובחים, היודעים יחדיו לטפל במגוון רחב של מצבים, ובהם צינון, שפעת, חולשה של מערכת החיסון, בעיות נשימה, אסטמה, ליחה, שיעולים, כאבי שרירים, כאבי ראש, פטריות ועוד. סינרג'י מתאים לכולם – מגיל חודשיים עד גיל 122 (לפחות).

הסינרג'י שלי קיים גם בעוד שני שדרוגים (ובמעמד הזה אומר שהם לא מורידים כלל מהתרכובת הקלאסית המוכרת): סינרג'י חורף, המועשר בשמנים אנטי־ויראליים ומתאים במיוחד לשפעות, לטיפול במערכת הנשימה ובווירוסים למיניהם. ממליצה מאוד למבוגרים, לשוהים בחדרים סגורים ולבאים במחיצת חולים. השדרוג השני המוצע הוא סינרג'י אלרגיות, המועשר בשמן קימל שידוע כאנטי־היסטמיני. מתאים לאלו מכם המשערים/ות שהצינון או המחלה הם ממקור אלרגני.

שלושת הסינרג'י בעלי תוקף ארוך, לכן כדאי להזמין מלאי קטן ולהיערך לעונת המעבר והחורף הבאים עלינו לטובה.

מחירם של בקבוקוני ה־10 מ"ל עד לסוף ספטמבר הוא 65 ש' לסינרג'י הקלאסי (במקום 70 ש'), 75 ש' לסינרג'י אלרגיות (במקום 80 ש') ו־80 ש' לסינרג'י חורף (במקום 85 ש'). לחצו על הקישורים לרכישת המוצרים במחירי המבצע.

הרצאה בחודש: התחדשות, תיקון, תקווה

חוזרת למסורת שבה אני ממליצה לכם על הרצאה אחת שפותחת עולם ומלואו. הפעם – הרצאה בנושא ריפוי ורפואה. הנוירולוג סידהרטן צ'נדרן מעניק הצצה מרתקת לעולם החדש שאליו נכנסת הרפואה בהרצאה מחדשת ומלאת תקווה. מה שידענו ולמדנו לפני לא הרבה מאוד שנים, מקבל תפנית משמעותית, ומולנו מתגלה עולם שבו ניתן לרפא מחלות שלא דמיינו קודם. האם המוח האנושי יכול לרפא את עצמו? צפו וקבלו שוט של תקווה.

 

איזה פודקאסט, אמא

הרבה המלצות יש באמתחתי החודש. הנה אחת ממש חמה עבור הורים ולאלו הבאים במפגש עם ילדים (סבתות, מטפלים או סתם כך). הילה קורח המהממת ועינת נתן מדריכת ההורים נפגשות לשיחת אמהות ומקליטות לנו את מה שדיברו. מודה שבהתחלה אוזניי נפתחו במעט חשדנות לשעה שלמה של דיבורים, שמא יהיה זה יותר מדי עבורי, אבל עם ההאזנה גיליתי שזה כל כך נעים פשוט לשמוע מה עובר על עוד אמהות ואיך שתי השקפות שונות משתי נשים שונות, נפגשות ויוצרות פודקאסט משובח אחד.

מצרפת לכם כאן לינק לסאונדקלאוד, ואם יש לכם אפליקציית פודקאסטים, תוכלו פשוט לחפש את התוכניות האלה תחת השם 'אמא אמא'. ההנאה מובטחת!

שתהיה לנו שנה מבורכת, באהבה, סליחה, סובלנות וצחוק.
שיתרחב לכם הלב,
מיכלי

כדי לקבל את החודשונים הבאים לתיבת הדואר, מלאו כאן את פרטיכם:

שיתוף:

למעלה