חודשון חודש דצמבר 2017 מרתמי
חודשון דצמבר 2017 - רתמי רפואה טבעית

בכלל לא משעמם

איזה חודש מטורף עבר עליי! זכיתי לארח בביתי ועל גופי את מיטב הווירוסים והשפעות של העונה, על כל צורותיהן. במקביל, זה היה חודש מלא במשימות, בעבודה, בהזמנות, בתיאומים וגם בטיפולים. אני מתיישבת עכשיו לכתוב לכם, לוקחת נשימה עמוקה – ומתחילה בלומר תודה. תודה על שניתנת לי ההזדמנות להגיע לכל כך הרבה לבבות, דואגים יותר או פחות, כאובים ודואבים – ולהשפיע שם, בדיוק במקומות האלה. לשפוך לאותו המקום רפואה ומגע. זה לא מובן לקבל על עצמי את הזכות הזו, מה גם שלעתים גם אני נמצאת בצד השני של המשוואה ומבינה שלא קל להיות שם, לקבל בלב פתוח – ולקחת את הריפוי לידיים שלי.

זו עונה כזו, שבה, כמו הציפורים המתארגנות ומתאמנות לקראת הנדידה במין מצפן פנימי, גם אני מתאמנת ומנסה, מתכוננת לנדידה, אל עבר מנעד רחב יותר, מלא באפשרויות.

וכך, במקרה או לא במקרה, נפלה לידי הרצאה על שיעמום. כן – שיעמום. ועד כמה שהשיעמום בעצם הופך אותנו לגאונים. לכן, אתחיל כבר עכשיו בהרצאתה של מנוש זומורודי, שמספרת בחינניות רבה למה לפעמים חשוב – כל כך פשוט – לא לעשות כלום.

במבצע החודש: זן נדיר

החודש במבצע, Zen. ה-משחה בה"א הידיעה. משחת פלא שפותרת מגוון רחב של בעיות עור, מתפרחת חיתולים עד לפצעים, גירוד בלתי מוסבר, סבוריאה, פזוריאזיס ואטופיק דרמטיטיס. בעקבות מספר הצלחות החודש והבנה שבעצם מעולם לא ממש הכרתי לכם אותה, מביאה את המשחה הנפלאה הזו למרכז הבמה.

היא יצאה משובחת ביותר החודש ומכילה אבץ – שמרפא עור בצורה מדהימה; חמאת שיאה ושמן קוקוס איכותיים, שמרפאים עור בעצמם; בנזואין, שיודע לשקם ולחדש רקמות; הליקריסום, ששמו המרפא נישא לפניו בגאווה; וגם לבנדר צרפתי משובח, שיודע לרפא את העור.

את Zen תוכלו לרכוש עד לסוף נחודש במחיר של 45 ש' במקום 55 ש'. הרכישה, כתמיד, או בעמוד המוצר כאן באתר או בשיחה או ווטסאפ ל-050-9604060.

אורחת אהובה מהערבה

האורחת החודש היא חברה טובה, שכנראה ישנה סיבה לכך ששמרתי אותה עד עכשיו לעצמי. כרמל גליציאנו. האישה שמפיצה אושר. יש לה חיוך ממיס, סבלנות ויכולת הכלה שמפתיעות אותי בכל פעם מחדש וכל כך הרבה יצירתיות.

כרמל היא אמא לתאומים שנולדו פגים, אורי ואיתמר המתוקים, ועתה, היא הורה שוב: הפעם לספר שלה על חווית הפגות. היא מספרת את סיפורה בכתיבה שנוגעת בי עמוק עמוק, ואפילו שזו לא החוויה שלי, אני שם, איתה.מקווה שתאהבו ותמצאו לנכון להעביר לכל מי שקשור בצורה כזו או אחרת לפגים. כל הרווחים מקניית הספר נתרמים לעמותת לה"ב – למען הפגים בישראל.

לעוד פרטים ורכישה גילשו לכאן: http://www.29weeksbook.com – והנה קטע מספרה:

מכתב לבנים שלי. אתם בני שש. כל כך גדולים, חזקים, חכמים. ואני אמא מאושרת בת שש. אבל גם הכאב שלי בן שש. ועם כל האושר וההתרגשות והממתקים של יום ההולדת, הכי אני רוצה לבקש מכם סליחה היום, ילדי קסם שלי.

סליחה שלא הקשבתי לגוף שלי ולא עצרתי לנוח לפני שהצירים התחזקו שוב. סליחה שנתתי לרופאים להשפיע עליי באטימות שלהם במקום לעשות את מה שידעתי בלב- ולהתעקש על השגחה. סליחה שביקשתי שירדימו אותי בניתוח כי לא יכולתי לסבול יותר את הכאב. סליחה שלא הייתי שם כשהוציאו אתכם. סליחה שהפעם הראשונה שראיתי אתכם הייתה תמונה מטושטשת שאבא צילם וסליחה שלקח לי כל כך הרבה זמן לקום מהמיטה ולרדת אליכם לפגייה כדי לגעת בכם לראשונה. סליחה שהייתם צריכים לחכות שלושה שבועות עד שיכולתם שוב לגעת אחד בשני. סליחה שהייתם צריכים לקבל את החלב שלי דרך צינורות ולחכות כל כך הרבה לינוק משדיי. סליחה על צינורות. כל כך הרבה צינורות. סליחה על מכשירי ההנשמה, והזכוכית הקרה של האינקובטור שהפרידה בינינו. סליחה על צפצופי המוניטורים שהפריעו לכם לשמוע את אבא ואותי שרים לכם. סליחה על כל הידיים שנגעו בכם וטיפלו וחיברו וניתקו בימים הראשונים שלכם בעולם. סליחה על הלילות. סליחה שלא הייתי לצידכם 24 שעות כמו שאמא צריכה להיות. סליחה שנסעתי רחוק כל כך כדי לישון במיטה שלי אפילו שבכלל לא ישנתי, רק בכיתי את הריקנות שבפנים. סליחה שלא היה לי כוח יותר להניק כשחזרנו הביתה, סליחה שהייתי מותשת.

ובעיקר- סליחה על העצב בכל שנה בנובמבר. סליחה על יום ההולדת שלכם שהוא הכי שמח בעולם, אבל כואב לי כל כך. סליחה על שאני נאחזת בכאב הזה ולא מסכימה לשחרר אותו. סליחה על הדמעות הבוקר, לפני שהתעוררתם.

יום אחד, אני מבטיחה, אחרי שאקח מהכאב הזה את כל המתנות שיש לו לתת לי, אשחרר אותו לתמיד, ויום ההולדת שלכם יהפוך להיות היום הכי שמח בשנה, הכי שמח בחיים.

תודה אהובים שלי, על הסבלנות שלכם לאמא שעוד כואבת לילות לבד…

סגירת מעגלים

לכבוד הגשם שבחוץ, אקנח במוסיקה.
"זריחות שוקעות מהר
עונות חולפות יותר
ואני אותה אחת
בתוך זמן שמתקצר"

ההרכב ג'יין בורדו ודאי מוכר לרובכם. ובכל זאת, הפופולריות שלהם אינה פוגעת בקסם ובמתיקות שנוטפת מההרכב הזה. "מעגלים" הוא אחד משיריהם שאהוב עלי עד מאוד, ואני חולקת אותו איתכם. למי שעוד לא ראה את הקליפ שלו, קחו לכם כמה דקות הפסקה וצפו בו. תענוג.

חורף טוב, מרווה ובריא.
שנשתעמם – ונהנה.
מיכל

 


כדי לקבל את החודשונים הבאים לתיבת הדואר, מלאו כאן את פרטיכם:

* חובה

שיתוף:

למעלה

X